0
shortlogoخانه حساب کاربری سبد خرید0

درباره ما

به نام خداوند جان و خرد

در قلب شرکت راد رهاورد تجارت پایدار، عشق به قهوه آغازگر داستان ماست، داستانی که از ارتباط عمیق قهوه با فرهنگ و تاریخ خوزستان می‌سراید و باعث خلق برند دلکینی و شیخ‌الکبیر شد.

با گذشت 20 سال و فعالیت در زمینه‌های مختلف، ما از پیچیدگی‌ها و البته زیبایی‌های مسیر خود آگاهی پیدا کرده‌ایم. در دل این مسیر، دلکینی متولد شد تا با دل و جان، بهترین قهوه‌ها و محصولاتی که بر پایه قهوه هستند را برای شما فراهم کنیم.

ما سال‌های بسیاری را در صنعت پخش لوازم خانگی سپری ‌کرده‌ایم. در طی این سال‌ها مشتریان و همکاران به دفتر ما آمد و شد داشتند و قهوه، همراه همیشگی ما، بهترین نوشیدنی برای مهمان‌نوازیِ گرم ما بود. جلسات کاری ما با عطر دل‌انگیز قهوه آغاز می‌شد و با طعم آن به پایان می‌رسید. قهوه، نه تنها یار ما در کار بود، بلکه در لحظات استراحت، مانند دوستی صمیمی، به ما قوت قلب می‌داد.

زمانی که تصمیم گرفتیم به دنیای جدیدی قدم بگذاریم و در صنعت عمرانی و ساخت‌وساز فعالیت کنیم، باز هم قهوه همراه ما بود. بر فراز بلندی‌های ساختمان‌ها، ما شهر را تماشا می‌کردیم و قهوه می‌نوشیدیم، گویی که هر جرعه از آن به ما قدرت و انگیزه می‌بخشید تا محکم‌تر و پرقدرت‌تر در این مسیر گام برداریم.
وقتی پا به عرصه صنایع غذایی گذاشتیم، قهوه همچنان نقشی پررنگ در زندگی ما داشت. قهوه مانند دوستی که در سایه ایستاده باشد، مهربانانه همراهی‌مان می‌کرد و به ما انرژی می‌بخشید تا با شور و اشتیاق بیشتری به کار ادامه دهیم.

نقطه مشترکی که بین کسب و کارهای ما وجود داشت، قهوه بود! قهوه مانند یک دوست بود، در همه لحظات زندگی، در خوشی‌ها و ناراحتی‌ها، در فراز و نشیب‌ها. قهوه، جرقه‌های ایده را در ذهن ما روشن می‌کرد، گویی که زبانی مشترک میان قلب و ذهن ما بود.

عشق ما به قهوه به حدی بود که تصمیم گرفتیم این عشق را به کسب و کار جدید خود تبدیل کنیم. اینجا خوزستان است، جایی که عشق به عطر و طعم قهوه، با فرهنگی غنی از داستان‌ها و افسانه‌ها همراه شده است. اینجا، قهوه نه فقط یک نوشیدنی، بلکه نمادی از ارتباطات اجتماعی و دوستی است. قهوه که زمانی فقط یار ما بود، اکنون به قلب دنیای کاری ما تبدیل شده است. ما از قهوه الهام گرفتیم و می‌خواهیم این الهام و عشق را با جهان به اشتراک بگذاریم.

در سال 1399، زمانی که دنیا به سمت تغییر و تحول قدم می‌گذاشت، ما نیز قدم در مسیری نو گذاشتیم؛ مسیری که منجر به شناخت عمیق و دقیق دنیای پر رمز و راز قهوه می‌شد. ما باور داشتیم که تنها با تحقیقات ژرف و دانش تخصصی می‌توان دروازه‌های این صنعت را گشود. با این نگاه، تیم توسعه و تحقیق ما شکل گرفت، همراه با افرادی که هر کدام در زمینه خود چون ستاره‌ای می‌درخشیدند.

ما بهترین و معتبرترین تجهیزات را از گوشه و کنار دنیا، از کشورهایی که نامشان با صنعت و کیفیت عجین شده بود، راهی ایران کرده‌ایم و در کارخانه راد رهاورد تجارت پایدار کنار هم قرار دادیم. و این همه، تلاشی بود برای آنکه هر فنجان نه فقط یک نوشیدنی، بلکه تجربه‌ای متفاوت باشد تا در خاطره‌ها بماند. تجربه‌ای که با تخصص و دقت ما در تهیه و تولید، تضمین شده است.

امروز، در دورانی که قهوه‌نوشی در ایران بخشی از زندگی روزمره شده، دلکینی به دنیا آمد. دلکینی فصل جدیدی از داستان عشق و همراهی است که با شما آغاز می‌کنیم؛ قهوه‌ای که هر فنجانش دعوتنامه‌ای است به لحظاتی مملو از ارتباطات اجتماعی، تفکر عمیق، و البته انرژی دستیافتنی.